Відбулася прес-конференція з питань туризму

20121110_10211272077295279_2087530773_n

25 липня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція начальника відділу з питань туризму облдержадміністрації Володимира Фурдиги та менеджера компанії «Дністер-круїз» Діани Поліщук.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чернівецької ОДА.

Перш за все, начальник відділу  з питань туризму облдержадміністрації наголосив на тому, що з 1 вересня 2017 року готується пробний маршрут в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей на комфортабельному судні «Юрій». «Планується, що в подальшому маршрут проходитиме в межах Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей, що дозволить туристам насолоджуватися красою Дністровського каньйону, дізнаватися про природні багатства, історію та культуру одразу трьох західних областей, адже відпочинок на кораблі «Юрій» дозволяє поєднувати перебування як на воді, так і на суші, – зазначив посадовець. – Судно легко маневрує та причалює до берега, тому в будь-який момент можна зупинитися, вийти на берег та, прогулюючись пішки,  дослідити місцевість: пошукати свіжих грибів та цілющих рослин, відкрити для себе неймовірні каскади дністровських водоспадів. Наразі на Буковині розробляється два види маршрутів на суші: культурний та релігійний».

Менеджер компанії «Дністер-круїз» Діана Поліщук поінформувала присутніх про особливості та переваги відпочинку на унікальному українському кораблі «Юрій», який являється гордістю українського річкового суднобудування.

«Команді українських інженерів вдалося застосувати в проекті багато інноваційних ідей. Два роки проектант з Києва Петро Тяпкін спільно з автором проекту Юрієм Шпіцером створювали принципово нову концепцію судна – корабель вагою 12 тонн повинен мати осадку не більше 30 см., та проходити будь-які мілини, бути облаштований сучасними технолологічними процесами та мати всі умови для надання високого сервісу туристам», – зазначила Діана Поліщук.

Повідомлено, що пасажиромісткість корабля – 10 чоловік та екіпаж: капітан, матрос, кок та офіціант. На верхній палубі розташовані капітанський місток та затишна тераса, а на нижній – три спальні каюти, дві з них чотиримісні, та одна – двомісна, кухня та санвузол. Також наявне освітлення, опалення та wi-fi.

«Проте найкраще спостерігати за природою Дністра з верхньої палуби. Під час круїзу гостям буде запропоновано шестиразове харчування: ланч, обід, полудень, вечеря та два сніданки. Окрім того, протягом маршруту пасажирам буде запропоновано цікаві стоянки для купання та фотографування», – наголосила Діана Поліщук.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців