У Кіцмані відбувся майстер-клас від майстрині Олесі Шаргут – ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

У Кіцмані відбувся майстер-клас від майстрині Олесі Шаргут

Як сказав С. Батлер: «Будь-яке людське творіння, будь то література, музика чи живопис, — це завжди автопортрет», а ми всі різні, як і наші рукотворні роботи. Адже автор у своїй роботі висловлює ідею, народжену всередині його, реалізує свої фантазії. Тому кожна рукотворна річ унікальна і неповторна, а отже, завжди допоможе виділитися з натовпу і бути не схожою на інших. А для будь-якої жінки це немало важливо.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт rayon.cv.ua.

В стінах Кіцманського РЦЗ відбувся майстер-клас від майстрині Олесі Шаргут. На захід було запрошено жінок (15 осіб) різного віку, яких поєднала цікавість до рукоділля, творчість в складі характеру, бажання познайомитись із такими ж та навчитись чомусь новому. Кількість присутніх поповнилась і небайдужими до мистецтва працівниками центру зайнятості.

Наша майстриня винайшла свою нішу у цій сфері. Вона виготовляє неймовірної краси картини та оздоблює глечики чи пляшки ватою. А ще в роботі використовує матеріали, на які ми зазвичай не звертаємо уваги або, взагалі, викидаємо на смітник. Кожну річ вона одягає у чарівні шати квітів та зелені.
Олеся розповіла присутнім про те, що спонукало її зайнятись такою незвичайною справою, про свої перші роботи та як вона досягла того, що зараз її знають як в нашій області, так і поза її межами. Вона з захопленням підкреслювала всі сильні сторони зайняття улюбленою справою. Адже творець рукотворної речі, тобто хендмейдер, створює роботу сам від початку до кінця, повністю контролюючи свій процес і відповідаючи за нього. Все робиться ретельно і уважно, що передбачає якість виробу. А ще кожна рукотворна річ несе в собі тепло рук автора, частину його душі і його натхнення, позитив і задоволення від роботи, обов»язково залишає свій відбиток на виробі і передається новому власнику. Далі до таїнства оздоблювання змогли долучитись усі присутні: кожен учасник майстер-класу по черзі розмальовував заготовлену картину.
Такі заняття корисні для здоров»я, бо роблячи що-небудь своїми руками, розвивається дрібна моторика рук, а це – покращує пам’ять та розумові процеси.
Хендмейд дуже різноманітний і кожна людина може знайти заняття для душі, а ще прикрасити свій будинок, чи потішити друзів гарними подарунками. Таким чином, улюблена справа може стати справою життя і приносити прибуток.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

КОМЕНТАР


*