Проведено семінар-навчання для розпорядників бюджетних коштів різних рівнів

20068037_10211272031574136_304836546_n

Сьогодні, 26 липня 2017 року, за участі в.о. голови Кіцманської райдержадміністрації Юрія Косара проведено семінар-навчання для розпорядників бюджетних коштів різних рівнів, працівників освіти, дошкільних закладів, органів місцевого самоврядування з метою набуття практичних навичок, теоретичних знань щодо публічних закупівель.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманськлї РДА.

Спікером семінару виступив координатор регіонального Центру компетенції  Prozorro у Чернівецькій області Микола Проданюк. За його словами процедура називається Prozorro, бо існує в Інтернеті – там, де кожен може слідкувати за державними закупівлями, витратами та за рухом бюджетних коштів.

Також він наголосив, що проект реформи державних закупівель в Україні спрямований на якнайшвидший перехід державних послуг на електронні процедури, введення безпаперового документообігу та надання громадськості прямого і необмеженого доступу до інформації. Найважливішою частиною цієї реформи є розробка та впровадження прозорої системи електронних держзакупівель в Україні. Тому необхідно вже зараз спробувати зареєструватися в системі ProZorro та здійснити пробні закупівлі в електронному форматі.

Паралельно для учасників семінару проводилась електронна презентація, з допомогою якої вони мали можливість переглянути кроки для реєстрації в програмі онлайн-закупівель та проведення самих закупівель.

Окрім того, значна увага приділялася практичним завданням. Від присутніх, серед яких були представники державних та комунальних установ, було багато запитань щодо методології проведення закупівель, термінів їх проведення, особливості допорогових та понадпорогових закупівель,  формування та публікація річного плану закупівель та додатку до річного плану, класифікатора товарів та послуг. На всі питання учасники семінару отримали вичерпні відповіді.

Джерело:  КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців