На Кіцманщині вшанували освітян – ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

На Кіцманщині вшанували освітян

28 вересня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Г. Мельничук взяла участь в урочистостях з нагоди Дня вчителя, які відбулися у Кіцманському РБК.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Вітаючи до учасників урочистостей, посадовець сказала: «Вчитель – це людина, скерована в майбутнє, він формує у молодих людей активне і відповідальне прагнення удосконалення світу, в якому вони живуть. Наші педагоги відмінно виконують це завдання – учні нашого району здобувають численні перемоги в олімпіадах та конкурсах».

Також освітян привітали заступник  голови Кіцманської районної ради І.С.Гулей, начальник відділу освіти, молоді та спорту Р. Равлюк, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки М.К.Подільчук.

У ході заходу за багаторічну педагогічну працю, вагомі успіхи в справі навчання і виховання дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти кращих вчителів було відзначено 16 грамотами  райдержадміністрації та районної ради,  26 педагогів  відзначено спільними Почесними  грамотами відділу освіти, молоді та спорту та районної організації профспілки працівників освіти і грошовою нагородою відзначені.  23 вчителі отримали Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.  Особливого вітання удостоїлися учасники обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

Цього дня також вшанували і ветеранів праці, і молодих педагогів, які з вересня почали свою трудову діяльність на вчительській ниві.

Щорічно 5 кращих педагогів району за високі досягнення в навчально-виховному процесі, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника освіти нагороджуються премією імені Сергія  Шпойнаровського – першого директора Кіцманської гімназії. Цього року лауреатами премії стали:  Пенюк Ярослава Корніївна – учитель початкових класів Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2, Сопрович Марія Корнилівна – директор Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст., Кожухар Олена Миколаївна – учитель української мови та літератури Кіцманської районної гімназії, Кирилюк Іларій Іванович – учитель фізичної культури Шипинського ЗНЗ І-ІІІ ст. та Угренюк Інна Корнилівна – завідувач Мамаївського  ДНЗ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

КОМЕНТАР


*