На Кіцманщині активно обговорювали легалізацію заробітної плати

20068303_10211271490440608_2083599770_n

26 вересня 2017 року, заступник голови райдержадміністрації Г. Мельничук провела нараду з питань легалізації заробітної плати та детінізації зайнятості населення в районі з  начальником Кіцманського управління обслуговування.

Повідомляє сайт КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кіцманської РДА.

 громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Т. Шемчук, начальником Кіцманської ОДПІ І. Репіховським, головним державним інспектором Управління Держпраці у Чернівецькій області В. Моргочем, завідувачем сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення Кіцманської райдержадміністрації М. Гресем.

Під час наради проаналізовано стан оплати праці найманих працівників на підприємствах та в організаціях району всіх форм власності.  За інформацією Т. Шемчук, в районі значна кількість працівників, яким виплачують меншу законодавчо встановленого рівня заробітну плату відображається серед юридичних осіб. Серед бюджетних установ цей показник становить 41,3%.

Заслухавши  інформації усіх учасників наради, заступник голови райдержадміністрації Г. Мельничук дала низку доручень. Зокрема, активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо негативного впливу неофіційного працевлаштування та їх соціальний захист в майбутньому (проведення зустрічей в трудових колективах, флешмобів, виступів на місцевому радіо, публікацій в ЗМІ); направити листи до керівників підприємств з рекомендацією звернути увагу на заповнення статистичних звітів (форм) в частині зайнятості працівника на повний чи неповний робочий день; продовжити проведення рейдів (обстежень) щодо виявлення неофіційних  найманих працівників у роботодавців району.

Джерело: КІЦМАНЬ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців