Лісівники Буковини здійснили чимало природозахисних заходів

20120688_10211271290235603_215463195_n

Крім основних завдань із лісовідновлення, заготівлі та обробки деревини, лісівники Буковини окультурюють придорожні мальовничі місця лісових угідь, здійснюють чимало природозахисних заходів. Але не завжди подорожуючі відповідально ставляться до природи. Після їхнього візиту у ліс працівники лісової охорони вимушені прибирати гори сміття, відновлювати пошкоджені лісові відпочинкові комплекси.

Повідомляє сайт ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Чернівецької ОДА.

Приміром, на облаштування комплексного рекреаційно-відпочинкового містечка на знаменитому перевалі Шурден, що є окрасою Буковини, ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» затратив 3,5 тисячі гривень лише на оплату праці. Тут є альтанка, місце для приготування їжі, стіл, лавочки і навіть дитячі гойдалки.

Для боротьби з порушниками у Шурденському лісництві вирішили застосувати новітні технології, а саме – відео спостереження та відео фіксацію, про що відпочивальники поінформовані. Поки до крайнощів, тобто до демонстрації у суді зафіксованого правопорушення, не доходило, але, бувало, винуватці відновлювали пошкоджене.

На території лісфонду Карпатського держспецлісгоспу встановлено 50 інформаційних аншлагів, які нагадують подорожуючим про дотримання правил протипожежної безпеки, бережливе ставлення до лісу, його мешканців, а також до праці лісівників.

Власними силами працівники лісової охорони лісогосподарського підприємства на обходах облаштовують окремі місця для паління, виконують великий обсяг біотехнічних та лісозахисних робіт: розчищають русла річок, створюють штучні перепади для риби; впорядковують щороку по 15-20 криниць,огороджують 60-70 мурашників, встановлюють близько 200 шпаківень і годівниць.

Дирекція Карпатського держспецлісгоспу закликає всіх до культурного відпочинку, просить не засмічувати угіддя побутовими відходами і пам’ятати про моральну і матеріальну відповідальність за порушення правил цивілізованого відпочинку. За пошкодження шлагбаума, в’їзного знака – штраф у 3500 гривень за одиницю, мурашника –  в середньому 1252 гривні, межового знака, квартального стовпа – 1186 гривень.

Джерело: ЧЕРНІВЦІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців