Голова Заставнівської рда відвідав дитячий військово–патріотичний табір

20068303_10211271490440608_2083599770_n

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  відвідав  дитячий військово – патріотичний табір «Ніхто крім нас», який розміщений на базі відпочинку БДМУ «Здоров’я» у с. Репужинці.

Повідомляє сайт ЗАСТАВНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Заставнівської районної державної адмністрації.

Юрій Васильович звернувся до дітей, які відпочивають та проходять школу військового вишколу: « Приємно Вас вітати у  мальовничому куточку нашої Буковини , селі, яке справжньою перлиною Заставнівського краю.  Щиро вітаю ініціаторів та організаторів змістовного відпочинку дітей, котрі завітали до нас із семи, в тому числі Чернівецької , областей України. Це, по-справжньому подвижницька і благородна справа.  Адже патріотичне виховання   сприяє єднанню українського народу, зміцненню соціально-економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави,  а  особливо в часи воєнної загрози   патріотичне виховання є пріоритетом.  Військово-патріотичне виховання, що  спрямоване  на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України  є неоціненним вкладом у розвиток демократичного суспільства та європейської держави.  Ми пишаємося такою високо-патріотичною молоддю, якою є  Ви. І віримо, що все у нас буде гаразд. Буде мир і спокій в Україні!»  Голова Заставнівської районної державної адміністрації побажав усім гарного відпочинку, міцного здоровя та чудового настрою.

     –Організація військо-патріотичного виховання молоді має бутисистемною та  спрямованою  на підготовку її до оволодіння військовими професіями, формування психологічної та фізичної готовності до служби в Збройних Силах, задоволення потреби підростаючого покоління у постійному вдосконаленні своєї підготовки до захисту Вітчизни, — сказав директор Горошовецького НВК  Ілля Фуштей, котрий нині разом з юними горошівчанами перебуває  у таборі «Ніхто крім нас».

У період перебування в таборі для дітей спеціально розробили навчально-методичний комплекс. Відповідно до якого, вони  будуть вивчати історію і тактико-технічні характеристики зброї, розбирання-складання зброї.  Зокрема, вони пройдуть курс  орієнтування на місцевості, топографію, маскування, виживання у важких умовах, рукопашний бій, вогневу та спортивну підготовку.  При цьому для інструкторів цієї організації стоїть окремим завданням розвиток моральних, патріотичних і вольових якостей дітей.

Цього дня для відпочиваючих у таборі дітей члени Української федерації повітроплавання із  м. Кам’янець – Подільського підготували приємність – всі бажаючі мали можливість піднятися в небо  у кошику повітряної кулі .

Джерело: ЗАСТАВНА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

 

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Вижницького району

новини Герцаївського району

новини Глибоцького району

новини Заставнівського району

новини Кельменецького району

новини Кіцманського району

новини Новоселицького району

новини Путильського району

новини Сокирянського району

новини Строжинецького району

новини Хотинського району

новини Чернівців